אנחנו עוזרים לכם לחיות בתדר גבוה

רמת ההנאה שלכם בחיים תלויה בצורה ישירה בתדר שאתם נמצאים בו במהלך היום. ככל שהתדר שלכם יהיה גבוה יותר ככה אתם גם תפלטו רטט גבוה יותר. חוק המשיכה של היקום מוכיח שאתם מושכים אליכם עוד מהרטט שאתם נמצאים בו.

החזון שלנו הוא לעזור לכמה שיותר אנשים בעולם לחוות הנאה בחיים. זאת על ידי שיטות ייחודיות להעלאת התדר וחיבור לוויברציות גבוהות. לכן אנחנו מייצרים אל העולם תוכן וכלים פרקטיים שיעזרו ליצור עולם מאושר יותר.

אודות השם Vibee

נגלה לכם בסוד שהפרויקט הזה התחיל אי שם בסוף 2019 תחת השם WinnerBeing. בתרגום ישיר לעברית הפירוש שלו הוא "הווית מצליחן". הכוונה היא למצב תודעתי משופר שבו האדם מחובר לגרסת העל שלו ומאוזן בכל חלקיו. לעומת Human Being, המתאר יותר מצב שבו אדם פועל על אוטומט רק מתוך דרגת נפש.

מכיוון שWinnerBeing היה שם ארוך מדי ולא קליט, החלטנו לשנות אותו. עם זאת היה לנו עדיין חשוב לשמר על הכוונה הראשונית וככה נולד השם Vibee. חיברו את 2 האותיות הראשונות של המונח WinnerBeing שיצרו את השם WiBe. שממש נשמע כמו וייב, לכן היה מתבקש לחתוך את האות הראשונה בשביל שהמסר יהיה חד יותר. בנוסף הוספנו את הסיומת E שמסמלת Energy. זאת כתזכורת שכולנו אנרגיה רוטטת שיכולה להתחבר לגרסת העל שלה על ידי כיוון התדר. בנוסף הסיומת מוסיפה משמעות של "וייב-בי". זאת כתזכורת שבכם תמיד יש Vibration (ויברציה) והיא מושכת אליכם עוד מאותה ויברציה.

משמעות הסמל

1. הדמות האדומה, מסמלת את החיים הפיזיים והצד הסופי שבהם, החלק של הגוף והנפש.

2. הגלימה הכחולה, מסמלת את טבענו העמוק ביותר והצד האינסופי שבו, החלק של הרוח והנשמה.

3. העיגול הצהוב, מסמל את ההילה (Aura) והאנרגיה שמוקרנת מהשילוב התודעתי של הסופי והאינסופי.

פירוש השם / מקור השם

הפירוש העברי של המילה Winner זה "אלוף", אבל אין בכוונתנו לאדם אשר זקוק לניצחון תמידי על פני אחרים או הנפת גביע בשביל לזכות בתואר זה. הכוונה שלנו היא לאדם שתמיד שואף להיות הגרסה הכי טובה שלו. המילה "ווינר" מכוונת לחלק הנפשי מנטלי שבתודעתנו.

למילה Being ישנם פירושים רבים, אך הדרך שבה אנחנו משתמשים במילה מתייחסת להוויה, טבענו האמיתי, תחושת הנוכחות. המילה "ביאינג" מכוונת לחלק הרוחני נשמתי שבתודעתנו.

בתרגום ישיר לעברית, פירושו של המונח WinnerBeing הוא "הווית אלוף". מונח זה מתאר מצב תודעתי משופר של סנכרון מושלם בין הרוח לנפש.

 

השם הראשון של המיזם הזה היה WinnerBeing. אשר פירושו "הווית מצליחן", שהיא בעצם מסמלת את גרסת העל שלנו. 

שם זה לא היה קליט וקשה לזכור אותו, אז בחרנו לשנות אותו ולהישאר באותה הסירה.

אז לקחנו את 2 האותיות הראשונות של כל מילה ויצא WiBe. פה הוספנו את האות E שמסמלת אנרגיה למילה Vibe שהיא קיצור של Vibration (ויברציה).